Dula Monika

reference

Albert

180613

Tak jsem se konečně odhodlala Vám napsat. Trvalo mi to dlouho, protože to vnímám jako takové uzavření mého (po)porodního času - a nějak jsem se s ním nechtěla loučit. Člověk nikdy neví, ale bylo to zřejmě naposledy.

Jsem z toho trochu smutná, nyní o to víc, že na porod mám opravdu krásné vzpomínky a věřím, že do třetice by byl ještě vědomější. Díky Vám a prožité zkušenosti si ještě více uvědomuji ohromnou sílu lidské psychiky v tomto procesu.

Máte překrásné povolání! Kéž by všechny budoucí maminky věděly o přínosech toho, nechat se někým provázet a soustředit se pouze na ty dvě nejdůležitější osoby. Moci prožít ty jedinečné chvíle v soustředění na mě a miminko byl jeden z největších darů. Pokud bych se ještě uměla oprostit od strachu, způsobeného minulou zkušeností, bylo by to dokonalé 
smiley_smile

Milá Moniko, mockrát Vám děkuji! Za Váš klid, nadhled a vstřícnost, podporu i radu, vlídné a uklidňující slovo, doteky a směřování mé mysli. Za Vaší přítomnost! Ať Vám Vaše práce přináší spoustu radosti a mnoho šťastných a zdravých maminek i miminek!

S vděčností Klára M., Praha

Zpět na reference