Dula Monika

reference

2011

Klárka

110610

Proč jsem ráda, že jsem rodila s dulou Monikou? Protože je úžasný člověk a skutečný profesionál, který má rád svou práci a dělá ji dobře.
Pomohla mi vyrovnat se s tím, že jsem přišla o jedno z dvojčátek. Dobře mi poradila s výběrem porodnice. Více…

Marjánka

110530

Ahoj Moniko, konečně jsem se dostal k tomu, abych ti napsal. Chci to udělat od doby těsně po porodu, ale nějak jsem se k tomu dřív nedostal. V práci se toho hodně měnilo a stále bylo co dělat a doma jsem se radši věnoval holkám, co to šlo.
Vlastně o nic nejde, jen jsem ti chtěl ještě jednou poděkovat za to, co jsi pro nás udělala. Hlavně samozřejmě pro Mácu.
Více…

Josefínka

110506

Když jsem otěhotněla, ani mě nenapadlo mít u porodu dulu. Od začátku jsem věděla, že tam se mnou bude manžel a o přítomnosti někoho jiného – respektive „cizího“ člověka, jsem ani nepřemýšlela. Až asi v 7. měsíci těhotenství po jedné debatě s pár kamarádkami jsem změnila názor. Všechny se shodly na tom, že kdyby mohly porod vrátit zpátky,
Více…

Emily

110110

Čas hrozně letí a už to bude 7 týdnů, co jsme se viděli všechny naposledy. Moc se toho změnilo.
Emily je užasné a hodné miminko. Dobře prospívá, spinká a první úsměvy už ze široka rozhazuje na všechny kolem.
I já už jsem snad začátek manuálu “Jak pracovat se svým dítětem” zdárně zvládla a myslím, že jsme sehraný pár.
Více…

Tomášek

110105

O roli duly jsem si jednou přečetla ještě před těhotenstvím a ten článek se mi uložil v hlavě jako základní poznatek o věci, ke které se určitě vrátím, až to bude aktuální. A to se stalo minulý rok, kdy jsme s Ondrou na jaře zjistili, že čekáme miminko. Neměla jsem ve svém okolí žádnou kamarádku, která by měla s dulou osobní zkušenost Více…