Dula Monika

reference

Rozárka

190204

Tak až teď nastal ten správný čas, kdy jsem se v poklidu dostala k tomu Vám napsat můj zážitek ze setkání s Vámi. Je to již půl roku od narození Rozárky a na porod myslím opravdu často, a to v tom nejlepším. Někdy mi hlavou probleskne jen krátká myšlenka – pocit související s oním červencovým dnem. Někdy si v hlavě a v srdci přehrávám vše jakoby to byl film, který si pouštím stále dokola, protože je mi při něm tak hezky a pořád mě dojímá.

Potkat Vás a mít Vás u porodu bylo tak moc bezva, bylo to opravdu jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Setkání před porodem mi pomáhala upevnit si představu kterou jsem měla, a to porodit miminko co nejvíce přirozeně a v co největší pohodě a klidu. Zároveň jsem si z nich odnášela pocit důležitosti nechat věci prostě plynout a nelpět. Od okamžiku kdy se objevily první signály, že Rozárka se už chystá na svět, mi Vaše podpora a důvěra pomáhaly být v klidu a mohla jsem tak větší část před samotným porodem strávit v domácím prostředí, což bylo pro nás všechny tak moc důležité. Při samotném porodu jsem vnímala pouze Váš hlas a mého manžela. Vždy si vybavím jak jste mě klidně a vesele říkala, jak mám dýchat jako vláček
smiley_smile) a jak zásadní Vaše přítomnost, energie a důvěra pro nás všechny byla. Porod je pro nás doteď naprosto nezapomenutelný, přesahující zážitek.

Za nás všechny velký dík.

Jitka Š., Praha

Zpět na reference